Każdy z nas chce wieść szczęśliwe życie, w dostatku, bez trosk, w otoczeniu kochających osób. Ale jak znamy życie nie jest to łatwe do osiągnięcia. Często jesteśmy nieszczęśliwi, szarpiemy się życiem, jesteśmy na nie wściekli i niezadowoleni. Nic nam się nie układa i wydaje się, że wszystko jest przeciw nam.

Znawcy tematu podświadomości i pozytywnego myślenia przekonują nas jednak, że dużo zależy od nas samych, a nasze problemy w dużej mierze wynikają ze sposobu myślenia i podejścia do życia. Podświadomość, może nam pomóc odnaleźć szczęście i spokój w życiu, może nam pomóc doznać upragnionej miłości i uczynić nas ludźmi sukcesu.

Jak wykorzystać mądrość tkwiącą w naszym umyśle? Stosując techniki afirmacyjne, zmieniając sposób myślenia i podejścia do życia. Technika afirmacyjne to powtarzanie sobie słowne jak i wmyślach swoich pragnieć i celów w sposób przekonujacy. Stosuje afirmacje z rana w ciągu dnia i tuż przed zaśnięciem.

Nigdy nie przestawaj marzyć i dążyć do upragnionego celu. Powiedzenia, że człowiek bez marzeń jest człowiekiem martwym za życia, tu pasuje. Marzenia i wyobrażenia naszego szczęścia napędza naszą podświadomości, która będzie dążyć do realizacji naszych pragnień.

Czuj się pięknym i bogatym, urodzonym aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Nie karm podświadomości negatywnymi myślami typu: Nic mi nie uda, jestem do niczego, całe życie będę nieszczęśliwy. Takie nastawienia może sprawić, że właśnie tak będzie, więc zaprzestaj negatywnych myśl i takich sformułowań w swoim kierunku.

Marzysz o miłości? Wyobrażaj sobie swego ukochanego lub ukochaną, i powtarzaj, że będziesz szczęśliwy lub szczęśliwa, że znajdziesz upragnioną drugą połówkę, będziecie się kochać i spędzicie razem długie piękne chwile.

Każdy z nas od czasu do czasu lubi się poużalać nad sobą, ale to nic nie da. Oczywiście emocje trzeba uwalniać i jeżeli chcesz popłakać to zrób to, ale zaraz potem powiedz sobie, że każdy następny dzień będzie lepszy i jest szansą na szczęście. Odrzuć od siebie zazdrość, chciwość i nienawiść, nie patrz na innych, patrz na siebie i podążaj własną drogą. Nie po to żyjemy aby cierpieć i płakać w ubóstwie, ale żeby śmiać się i cieszyć się życiem.

Chcesz osiągnąć sukces i mieć pieniądze? Najpierw uświadom sobie, że same pieniądze szczęścia nie dają, a ludzie sukcesu robią to co lubią i kochają, dlatego odnieśli sukces. Człowiek sukcesu lubi swoją pracę. Zatem nie myśl o samych pieniądzach, a o rozwijaniu samego siebie i swoich zainteresowań, a podświadomość w pewnym momencie sama znajdzie dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Powtarzaj sobie: Jestem piękny, szczęśliwy i bogaty, jestem człowiekiem sukcesu. Spełnię wszystkie swoje pragnienia, znajdę miłość i będę żył długo i szczęśliwie, a moje wszystkie problemy znikną

Możesz stosować technikę obrazów, wyobrażając to co chciałbym osiągnąć lub rozwiązanie twego problemu. Nie karm złych emocji i nie życz źle innym ludziom.

Komentarze   

+6 # Jooanna 2016-09-04 04:54
Trzynaście lat temu zaczęły się moje kłopoty uczestniczyłam w kursach kupiłam książke "Potęga podświadomości" miałam kasety.Zachorow ałam partner życiowy pokochał inną ożenił się.Ja zostałam z córką sześć lat użalałam się nad sobą.Kolejne sześć walczyłam.Pogod zenie wybaczenie i wtedy możemy rozmawiać o potędze podświadomości. Mam 47 lat jestem szczęśliwa wyglądam na 37 teraz mogę medytować wizualizować kupić ponownie książke.Nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny.Wszys tko jest możliwe a słowa napisane w artykule dobitnie prawdziwe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież